Më mbaj mend (për 1 muaj)

Infinit Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Infinit Records është një grup artistësh dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anetaret e Infinit Records jane: K-Master Da Ghost Ekrem Gj Fugaa StarMan B3SS (Bizzy) Gjyks DJ Creep DAC (A-Link) K.O Frizzle Snupa (ish-anetar) Rameka (ish-anetar) Prince Double H (ish-anetar) Në vitin 2004, Infinit Records publikojnë albumin "Infinit Lab Vol. 1". Më datë 22 Maj 2009, Infinit Records publikojnë videoklipin "Pa Emer", në bashkëpunim me Da Ghost, K Master & Fugaa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentInfinit Lab Vol. 1 (2004)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Anëtarë në Labelin Infinit Records:

Ekrem Gj

K-Master

Da Ghost

Fugaa

Gjyks

Bizzy B

A Link

Rameka

Prince Double H

Snupa

Tags: Infinit Records, Infinite

Komente 0