Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ekrem Gj

Tags: Ekrem Gj, Ekrem-Gj, Ekremi G

Vendlindja: Prishtinë    Mosha: 33 Vjeç  
Ekrem Gj është një këngëtar i njohur. Prej moshës t’re u marrë me dizajn kompjuterik, muzikë edhe n’shkollë ka msu sa mos me thon. Bile disa her’ ka fitu n’gara shkollore e komunale e rrethi prej qat’her e kan marrë Ekin si t’meqëm — hahaha krejt i kom bo budallë! Fillimisht i inspirum pi kongës “Një Ditë do të Jetë më Mirë” (Ritmi i Rrugës), Ekremi nisi rrugën e repit Kosovar. Nuk shkon gat’ dhe merr pjesë me ni party t’organizum n’kafiqin “Daily” (ngat Queens-it). Ma vonë organi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hakmarrje (2012)

Shqip-Hop N'gjuma (2010)

Bonu Mc (2008)

Prishtina Thërret (2008)

Extape Vol. 1 (2005)

Njery Që Jeton N'rimë (2004)

The Lost Product (2001)


» Dërgo Një Këngë »


Ta Hekim Flamën

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017