Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ekrem Gj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Ilir Pruthi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
BIOGRAFIA: Ekrem Gj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ekrem Gj. (Ilir Pruthi) është reper Shqiptarë me prejardhje nga Prishtina, Kosova, me vendbanim në New York, Sh.B.A. Prej vitit 2011 është baba i djalit ma të dashtun n’botë, Leonit, ndërsa i martuar me femnën perfekte. Përndryshe, me profesion Ekremi është teknologjist dhe muzikën e ka hobi të pazëvendësueshëm. I lindur në verën e vitit 1984, Ekrem Gj. është rritur në Prishtinë, kryeqytetin e Kosovës. Ekrem Gj. ka qenë student në shkollën fil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Infinit Records

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Komente

Asnjë Koment

Extape, Vol. 2 (2020)

☆☆☆☆☆

Hakmarrje V (2016)

☆☆☆☆☆

Hakmarrje 4 (2015)

☆☆☆☆☆

Hakmarrje 3 (2014)

☆☆☆☆☆

Hakmarrje (2012)

☆☆☆☆☆

Hakmarrje 2 (2012)

☆☆☆☆☆

Shqip-Hop N'gjuma (2010)

★★★★★

Bonu Mc (2008)

★★★☆☆

Prishtina Thërret (2008)

★★★★★

Extape Vol. 1 (2006)

☆☆☆☆☆


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ekrem Gj, Ekrem-Gj, Ekremi G, Ilir Pruthi

Komente 0