Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Snupa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2008, Snupa & Mc Kresha marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "N'ks". Më datë 28 Prill 2011, Snupa publikon videoklipin "Gzueshem". Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 5 Gusht 2013, Snupa publikon videoklipin "Million Dolla Baby", në bashkëpunim me Blero. Më datë 17 Maj 2015, Snupa publikon videoklipin "Rruges", në bashkëpunim me Dibo....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i labelit

Infinit Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Legjenda

Agon Nimani

Oran G

Kacho

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Ummet

Bigg V

Gjyks

Sony NRG


Tags: Snupa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet