Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fugaa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fugaa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fugaa është një këngëtar i ri në showbizin Kosovar. Ai merr pjesë në grupin infinit, në kohët e fundit bëri ca bashkpunime shumë të sukseshme. Më datë 28 Dhjetor 2006, Fugaa publikon videoklipin "Ska Mu Nal", në bashkëpunim me Real 1. Me këtë këngë, Fugaa merr pjesë në VFM 2007 në vitin 2007. Në vitin 2006, Fugaa publikon albumin "Të Dhëna Mbi Autorin". Më datë 22 Maj 2009, Infinit Records publikojnë videoklipin "Pa Emer", në bashkëpunim...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Infinit Records

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareTë Dhëna Mbi Autorin (2006)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

SL

Knife Man

Gold Mc

Baci's

Dardan Osmanollaj

Gentrit Sopjani

Overking

Xhero

Tensioni G

Lil' Liri

Tags: Fugaa, Fuga, Fugga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet