Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Selver Bushi
BIOGRAFIA: Gjyks është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Personi që e njihni me nofkën 'Gjyksi', quhet Selver Bushi, ndërsa ai tashmë ka lënë përfundimisht muzikën dhe është dhënë pas fesë Islame. Më datë 23 Gusht 2006, Gjyks publikon videoklipin "Shkupi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Infinit Records

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Danny Boy

Oran G

Scorpion

Bigg V

Wllatki

Legjenda

Kacho

Ummet

B-Bami

Tags: Gjyks, Gjyksi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet