A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Prince Double H

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  203
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Prince Double H është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai njihet edhe me emrat apo nofkat Prince Drenica aka Baba Hys aka Einsteini Shqiptar aka Princ Alltani aka Baba i Xhihadit aka Sadullah aka Princi i Shqiptaris. Prince Double H legjenda e gjall e repit shqiptar, njeri ma i qartun ne kry kur behet fjala per me i ru traditat dhe krenarin shqiptare. Prince Double H njeri ma i smut ne kry kur bohet fjala per gangsterizem dhe burrni. Prince Double H njeri ma i sakt e i drejt nese je mik i vertet. Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Deja-Vu (2017)


» Dërgo Një Këngë »

Hakmarrja
Prej Tjeter Druni
Créme De La Créme


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Izi

Monny

F-Kay

Don Pizhi

Milot Hasangjekaj

Mr.Safet

Mc Qoppa

Presioni

Real 1

Memli Krasniqi


Tags: Prince Double H

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019