A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  36
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: PINT është një produksion dhe label i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. PINT aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së PINT është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Shqiptarë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Albumet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Anëtarë në Labelin PINT:

Mc Kresha

Lluni

Blleki

Lyrical Son

BimBimma

K-Master


Tags: P.I.N.T, Mc Kresha, Lyrical Son, Pint

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019