A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mc Kresha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  992
  • Emri i Vërtetë:
  • Kreshnik Fazliu
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mc Kresha është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga MITROVICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. PASAPORTA: Emri dhe mbiemri: Kreshnik Fazliu Gjatësia: 1.93cm Pesha: 104kg Ngjyra e syve: Gjelbërt Ngjyra e flokëve: Kafe Ushqimi i preferuar: Pula Muzika e preferuar: Hip-Hop Këngëtarja e prferuar: Mary J Blige Ngjyra e preferuar: E kuqe dhe e gjelbërt Sporti i preferuar: Futbolli Spo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Ish-I dashuri i

Rozana Radit

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

United State Of Albania (2019)

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

Emceeclopedy (2014)

Air Force 1 (2012)

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

Patikat E Mija (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Lej Flleshat
Era
Jeni Marre
Hip Hopin E Du
Luv Luv
Beat Murderer
Hip-Hop
Boulevard
Lyrical Warfare
Pa Mu


Përkthime (4)


Artistë Të Ngjashëm:

Gold AG

Skivi

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj

BimBimma

Lyrical Son

Ledri Vula

Action Bronson

Unikkatil

D.U.D.A.


Tags: Mc Kresha, Mc-Kresha, Mc. Kresha, Mc.Kresha, Kresha, Mckresha, Mc Kreshat, Kreshnik Fazliu

Mc Kresha në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019