A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rozana Radi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  219
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Rozana Radi is a very famous singer and songwriter of Pop music. Ajo tashmë ka krijuar steriotipin e saj, si një vajzë pa komplekse që nuk e vret shumë mendjen se çfarë thonë apo mendojnë të tjerët. Është aktore, këngëtare, autore tekstesh dhe ka një mijë interesa në jetë. Mbi të gjitha i pëlqen të eksperimentojë pasi dihet, çdo gjë e re është e bukur. Joshese dhe me nje luk ekstravagant, Rozana eshte bere mjaft e dashur per te rinjte e kryeqytetit ne menyre te vecante me kengen e saj hit, "Fol zemer, fol". Dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Françesk Radi

(Her uncle)

Mc Kresha

(Her ex-boyfriend)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Rrotullo Me Gisht (2007)

Jepi Gaz (2005)

Policia (2005)

Mekato Me Mua (2002)


» Add A Song »

O Sa Mire Me Ken Shqipetar
Jabadabadu
Rrutullo Me Gisht
Kiss Me Rozy
Per Me Pas Nji Roze

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (3)


Related Artists:

Soni Malaj

Anjeza Branka

Elsa Lila

Bleona Qereti

Mariza Ikonomi

Arta Bajrami

Leonora Jakupi

Alberie Hadergjonaj

Adelina Ismaili

Edona Llalloshi


Tags: Rozana Radi, Rozi

Rozana Radi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019