A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rozana Radi - Mekato Me Mua (2002)

Rozana Radi - Jepi Gaz (2005)

Rozana Radi - Policia (2005)

Rozana Radi - Rrotullo Me Gisht (2007)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019