Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lyrical Son

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1077
 • Emri i Vërtetë:
 • Festim Arifi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Lyrical Son është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Festim Arifi, i njohur më mirë me emrin Lyrical Son, është një reper kosovar shqiptar etnik nga kryeqyteti i Kosves, Prishtina. Ai është një nga më të suksesshmit nga hip hop artistët në Kosovë. Profesori i anglishtes ne shkollen fillore i shkroi ne fletore komentin: “Nice Lyrics, Festim" dhe ketu lindi ideja e emrit "Lyrical Son". Inspirimin per tekste FESTIMI i merr nga jeta e perditshme. Eksperienca e pare ne muzike vjen ne vitin 1993 me kenge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

64 🔥🔥

Anëtar i labelit

PINT

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareUnited State Of Albania (2019)

Rapsodët N'rap T'sotit (2016)

Zimasamshevy (2013)

Për Inati T'njoni Tjetrit (2011)

Recept (2008)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (23)

28
10
10
3
7
11
14
19
10
18
37
12
14
16
13
8
4
1
1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Getoar Selimi

Skivi

BimBimma

Mc Kresha

Gold AG

Genc Prelvukaj

Ledri Vula

Action Bronson

D.U.D.A.

Unikkatil

Tags: Lyrical Son, Lirical Son, Lyricalson, Festimi, Festim Arifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet