TEKSTESHQIP

Blond Krasniqi
Dashuri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri" kënduar nga Blond Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj projekti muzikor u lansua tek shikuesit i realizuar nga sfera vizuale edhe me klip muzikor, i cili u publikua më 27 Dhjetor 2018. Këngën e punuan bashkarisht në studio Zzap And Chriss.