TEKSTESHQIP

Blondi & Bubulina Krasniqi
Shqiptare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptare" kënduar nga Blondi & Bubulina Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt është bërë i disponueshëm tek audienca e gjerë me profesionalizëm me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e punoi Urban Graphics. Ky videoklip u publikua më 8 Korrik 2022. Kompozimin dhe tekstin e krijoi Blondi Krasniqi, teksa autor i orkestrimit është Labinot Mezini.