Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  153
  • Emri i Vërtetë:
  • Bledi Beqiri
  • Vendlindja:
  • Struge 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Bloody është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bledi Beqiri ose siq njihet ndryshe me emrin artistik BLooDy, eshte i lindur ne Struge ku edhe jeton. Qe ne femiri ai ka pasur deshire te madhe muziken, por kushtet ekonomike nuk arrinin ti permbushnin deshirat qe ai kishte. Me kalimin e viteve, kur gjerat nisin te vin ne vendin e vet ngadale nisi edhe rrugetimi i tij drejt muzikes. Ai ka patur mbeshtetjen maksimale te familjes dhe u fillimisht i angazhua si Dj e me pas nis rruga drejt endrres. A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Bomba

Baggeri

Tuli Goa

Emir

S4MM

Retno

Ex King

Bx-A

Strongi

Sacrifice


Tags: Bloody, Bledi Beqiri

Bloody në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë