A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bloody
  • Origin:
  • Struge 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 24
  • Birthday:
  • 22 November 1993
  • Zodiac sign:
  • ♏ Akrepi
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  144
Music genres: Hip-Hop

Bloody is a popular singer. Bledi Beqiri ose siq njihet ndryshe me emrin artistik BLooDy, eshte i lindur ne Struge ku edhe jeton. Qe ne femiri ai ka pasur deshire te madhe muziken, por kushtet ekonomike nuk arrinin ti permbushnin deshirat qe ai kishte. Me kalimin e viteve, kur gjerat nisin te vin ne vendin e vet ngadale nisi edhe rrugetimi i tij drejt muzikes. Ai ka patur mbeshtetjen maksimale te familjes dhe u fillimisht i angazhua si Dj e me pas nis rruga drejt endrres. Ai bashkpunon me Cekic ish menaxher i Dafina Zeqiri-t ne ate kohe, edhe pse ishte vetem 16 vjeç, endrra per muzike sa vinte e shtohej. Me kalimin e kohes arrin te gjej ate qe kerkonte, stilin qe atij i pershtatej dhe qe e enderronte qekur ishte i vogel Hip Hop. Keshtu nis kontakte me reperin nga Kosova Arton Avdyli ose siç njihet me shume, 2Ton. Me ndihmen e tij, BLooDy arrin te gjeje veten ne ate qe kerkonte dhe nisi duke bere kenge dhe klipe.

Më datë 19 Dhjetor 2013, Bloody publikon videoklipin "Kan Mem Njoht Krejt". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Think Creative.

Më datë 25 Gusht 2014, Bloody publikon videoklipin "Time Is Money".

Më datë 14 Dhjetor 2014, Bloody publikon videoklipin "E Vetmja Onderr".

Më datë 11 Prill 2015, Bloody publikon videoklipin "Tjeter Nivel".

Më datë 26 Korrik 2015, Xhavit Avdyli publikon videoklipin "Bukuroshja Jem", në bashkëpunim me Bloody.

Më datë 27 Tetor 2015, Bloody publikon videoklipin "1 Shpres".

Më datë 9 Mars 2016, Bloody publikon videoklipin "Ajo Po Del". Teksti u shkrua nga vetë Bloody.

Më datë 21 Qershor 2016, Bloody publikon videoklipin "Mos Em Le Vet".

Më datë 12 Tetor 2016, Bloody publikon videoklipin "Overdose".

Më datë 8 Prill 2017, Bloody publikon videoklipin "Mendimet".

Më datë 4 Qershor 2017, Bloody publikon videoklipin "Me Ty".

Më datë 2 Dhjetor 2017, Bloody publikon videoklipin "Tkom Jet", në bashkëpunim me Nita Rechi.

Më datë 21 Prill 2018, Bloody publikon videoklipin "Gajde G".

Më datë 21 Maj 2018, Bloody publikon videoklipin "Bye Bye".

Më datë 5 Shtator 2018, Bloody publikon videoklipin "Nutella".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018