Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Bloody - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/06/2017

2017-06-04T18:00:04E thirri ntelefon,
Kur dita mbar nuk shkon
Ktu ndjenja qe kom mrena
wetem ti po mi kupton
E nese nuk e qel
Na po shkrujn ne whatsapp
Veq ty un tkom ne mene
dije Edhe kur jom on tap
Se ma kupton krejt botes
Skam nevoj me tu shpreh
Me ty e shijoj jeten
Se gjithqka qe du un ke ...
E tjert veq po folin
Edi qe kan inati ,
Kush nuk o si ne,
se ju ka dal afati
Afati afati e di qe ka kalu
Inati inati keq e ka mbulu
Se vet une jom princ
Dhe ajo o princesh
Ju jeni posht zero nkrahasim
Bash kunder nesh Hahha
...
E nese ti nuk don
Apet ty nuk ta prishi ..
Na skem limite
nuk e dim qa o finishi ...
Bota osht e vogel
kunder dashnis qe na dy kena
Bashk e prekim qjellin
si shqiponja me dy krena
Ikena ikena qatu qe ju si kini
I blena i blena edhe ju kur sun i bleni
Se pasunija svlen
Kur se ki ati qe don
Une i kom kejt po
per mu ajo mjafton...
Afati afati e di qe ka kalu
Inat inati shum keq e ka molu
Une edi qe jom princ edhe ajo o princesh ju jeni posht zero bash kunder nesh HAHAHA


Ky tekst u dërgua nga Arlinda DashefciKartolina (2)

U krijua nga Elisa Tushi 2020-01-10 17:39:19
E thirri n'telefon
Kur dita mbarë nuk shkon
Kto ndjenja që kom mrena
Vetëm ti po mi kupton
U krijua nga Kjo kartolin u kriju 2019-03-07 23:12:23
Na s'kem limite
Nuk e dim qa o finishi

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Bloody:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet