Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloodychuck - I Grew Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Grew Up".
3. Video është e këngës "I Grew Up", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloodychuck - I Grew Up  (Feat. Singullar)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Singullar

31/12/2011

2011-12-31T01:13:12+00:00Tash jom rrit o' vakti me shku ham
i ka ardh koha zonit tem
po shkojm ombel si mu kon tu mbaru hip hop jam
hip hop me ngjyra t'gjalla neper zidna
tekstet e ekspozume si pikturat n'galeria
po vin giants sllallom me skija
mbasi qe t'kryhet konga heci une mbet hija
kom qit tulla qato ti sot hec n'shkalla
repera fresh nuk ka se s'jon portokalla
rimat i kom shum t'smuta pijn çajna
gabohesh nese mendon qe ngjajm na
tjera fajlla swagi matet me majlla
ju kom thon qe sju pranoj pa qanta repera pa lapsa
ju lo pa tekst si ngelcanat te drrasa
ju daj karieren n'rrasa
rrypin se kom Gucci po Gaza
tjeter her vi ndryshe ksi heri po marr masa!

refreni//

E kom lon kuroren mbi piano...
chill po ri po pres me ardh me Murcielago
koqe po luj se hip hopin e luj
bohna statuj me bole jasht qat dit qi se smuj
i lus mi qel reperat vesht po fol ekzekutivi juj
hip hopi mu m'ka honger moti tash jom ka e krruj
dej n'vdekje s'du me lon rrahat
tu pshty rima t'pista cut - paste
mandej i qes krejt n'leter
krejt karieren e permbledhi me 1 fjal tjeter
spo du me qu pluhun po du mu ndi bukur
edhe kur e ndroj rimen ndina shum egerr
skom nevoj per fleger pe du krejt piten
fjalt si kom t'zeza po per momentin po rreziten
hala se di CD-jat a po shiten
veq t'vyn msim palo pidhin kur e permend eliten


Ky tekst u dërgua nga Defrim Hysniu
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet