A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Singullar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Emri i Vërtetë:
  • Agon Anadolli
BIOGRAFIA: Singullar është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agon Anadolli aka Singullar, eshte shume i njohur per rep real dhe duete me reperat me te mire te Kosoves. Më datë 5 Korrik 2007, Singullar Kodoshi publikon videoklipin "Ahh". Më datë 5 Korrik 2007, Singullar Kodoshi publikon videoklipin "Terapia", në bashkëpunim me Alfayed. Në vitin 2009, Singullar Kodoshi & 039 Crew publikojnë albumin "Embargo". Në vitin 2010, Newporn publikojnë albumin "Newporn". Më datë 1 Mars 2011, Dj Flow pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare

Hip-Hop Me Ngjyra T'gjalla (2012)

Newporn (2010)

Embargo (2009)


» Dërgo Një Këngë »

Ahh
H.S.L. (Ham Squad Life)
Terapia


Artistë Të Ngjashëm:

Erson Shabani

Agon Nimani

Danny Boy

Niku

Kacho

Legjenda

Oran G

Ummet

Bigg V

Xhema Aka Jemayli


Tags: Singi, Singullar Kodoshi, Singullar, Kodoshi, Agon Anadolli, Newporn

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019