Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Bloodychuck - Kam Ca Shqipe  (Feat. Të TanëT)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/04/2011

2011-04-29T02:22:56+00:00

Featuring

Të TanëT

Këngë e albumit:

"Trefish Greenzone"

Këngë e albumit:

"Trefish (Part1)"
Posht lart lart posht
Mbaje koken se ty ka losh
Bezzi njihet ane mban
Ata e duan dhe ne Tiran
Jan ca shqipe ne Vlor qe ta bojn jeten terror
Kam ca shqipe ne Fier te godasin menjher
Kam ca shqipe ne Berat qe ta len trupin sakat
Kam ca shqipe mu ne Durs qe te varin posht ures
Kam ca shqipe ne Tropoj arm plot lloj lloj
Kam ca shqipe n'Peshkopi shit drog ha pi
Kam ca shqipe ne Prishtin t'plas trut nduar t'bin
Kam ca shqipe mu ne Shkup tri veta rrim ngrup
Kur um them Bezzi ju thoni e ndezii
Bezzi e ndezi Bezzi e ndezi
kur un them eksell ju thoni in a hell
pershendeshim gjith shqipetare anemban kudo qe jan
po e ndez po e pi per ata qe jan te tanet
mos kujto se po ndaloj mos kujto se po mbaroj
ky esht thjesht fillimi ne kte gje e pramtojm
ooo shit kush ka ardh prap ne qytet


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet