Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Të TanëT

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Të TanëT është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Te tanet eahte nje grup reperash shqiptarë ne AMERIKE, i cili u krijua ne vitin 2007 dhe aktualisht bejne pjese: Loko, Bezzi Bez, Vil Shkurti, Bin Ilir dhe Gjenerali. Te Tanet kane punuar dhe vazhdojne te punojne me producente te ndryshem, ku me te spikaturit jane: Geemali, Arsen Beats, Tiran Hitz, Python Beats, etj. Albumi i pare i lancuar ka qene i titulluar "LEGJENDA" me te cilin u bene dhe te njohur per publikun e gjere. Me pas kete album e p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Loko

Anëtar i grupit

Bezzi Bez

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Septics

ETB 57

Kabal Mafia

West Thugz

Gravity Albania

Forty Oz

New Stars

Brotherhood

Master Bass

E'7


Tags: Te Tanet

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet