Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bloodz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Bloodz është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

G.M.C

Frensis

Bessiano

Big Tipp

Mmg

Baba Stuhi

Beni-G

Ti-Zi Dog

2m

Werwolf Rapper

Tags: Bloodz, Bloods


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet