A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blorentina Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Blorentina Morina është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Blorentina Morina merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Lepuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Rea Rexhepi

Shejla Sylejmani

Lyra Basha

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Nea Hamza

Erika Ahmeti

Albina Sinani

Xhesuida


Tags: Blorentina Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019