A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bobby Valentino

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Robert Wilson
  • Vendlindja:
  • Jackson, Mississippi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bobby Valentino është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Robert "Bobby" Wilson, better known by his stage name Bobby V (previously known as Bobby Valentino), is an American recording artist (his nickname being "Valentino" because he was due to be born on Valentine's Day). He is now known as Bobby V due to a lawsuit involving a British singer, song writer and musician who records and performs under the name Bobby Valentino. Bobby V was born Robert Wilson on February 27, 1980, in Mississippi. He later mo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Josh Turner

Ne-Yo

Ron Pope

Don Omar

Tito El Bambino

Mika

Tom Boxer

David Bisbal

Sami Yusuf

Kanye West


Tags: Bobby Valentino, Bobby V

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019