Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Loti N'faqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

o babi om une kur te rritem kam me ju dash fort ju

kush ta mushte goten babe tavllen kush ta shkunte un erdha knej me pyt per ty me than ai po vunte naten qe ika un ty te hiken syt e ballit
ather kishe mor pe krah se si po ja bon hallit tena problemet ba ti me mu i ke nda isha un i vogel po per men ty tkam ngja si u krenojshe thojshe i cun ma fali zoti un jam e mira jote se duket qy mjes moti........................
Bohemi
Publikimi: 17/12/2007


Bohemi - Loti N'faqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti N'faqe".
3. Video është e këngës "Loti N'faqe", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0