Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Sa Ka Si Un Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Yeaah !! Bohemi...

Bohemi (Ref. x2)

Sa Ka Si Un TalentumQe Dojn Me Dhan Ma
ShumKan Enderr Nji AlbumPor Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime
T'Besushme Dhe PremtimePer To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!

_____________________________________
Sa Ka Si Un TalentumQe Dojn Me Dhan Ma
ShumKan Enderr Nji AlbumPor Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe TrillimeSa Te
Besume Sa PremtimeSa Per To Un Kisha
Vdek Por Kam Qendru Me Forcen Time..!!
Neise Se Njona Dor Tjetren Dor E Ndihmon
Njoni Sy Dhe Pa Tjetrin Shikon..
Ato Qe Ti DonFamiljen Qe Ti Qeli SytShokt
Qe Po Te Qesin N'Drit Dhe Ato Qe Dojn Me
T'Myyt..!!
Jam Ul Diku N'Cep Si Gjithmon Tu E Bo Nji Plan
Objektivi Me Ec Para Gjonat Tjera Lej Me Nje
An..Ato Qe Nuk I KamAto Qe Nuk Mi Dhan Ato
Qe Dhe Pa To Mujta Me Mrri Ktu Ku Jam...
Jetoj N'Mess Beat-it Dhe Rrymes Kanjiher Nen
Efektin E BimesKerkoj Ma T'Miren E T'Mires
N'Aksion Pa Pikne T'Veshtires.....Krijus Me
Shum Domethenie Djaloshi Prei Asaj Zone
Un Eci Para Dhe Para Tregom Ti Shoki Qa Bone ??

_____________________________________
(Ref. x2)

Sa Ka Si Un TalentumQe Dojn Me Dhan Ma
ShumKan Enderr Nji AlbumPor Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime
T'Besushme Dhe PremtimePer To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!

_____________________________________
?????????????????????????????????
eci plot me gzim per tarrit npurfundim
se ata e din qe BOHEMI sbon AKTRIM
dhe mundohet qe tna ndalin po sjan tu
dit si tna ndalin, ????????????
??????????????????????
tu shku naper festivale per tmarr pak fam
??????????????????????????
??????????????????????????
jeni fallc kom e kry e krejt ata qe jon si ti
kom seder mbi tgjitha mu FAMA NUK UM VY
xhdo gjo e ka kohen e vet un nuk merzitna
sa tkem talent ka me sjell plot supriza
skom qeter sen ky osht dallimi
se na jena JURIA NRREP e ju AS MRENDA SUN HYNI

_____________________________________
(Ref. x2)

Sa Ka Si Un TalentumQe Dojn Me Dhan Ma
ShumKan Enderr Nji AlbumPor Pengesat
Jon Pa Fund! Sa Rrena Dhe Trillime
T'Besushme Dhe PremtimePer To Un Kisha
Vdek Po Kam Qendru Me Forcen Time..!!

Ky tekst u dërgua nga Djali Keq OtrPublikimi: 12/03/2010
Festivali: Top Fest 7


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0


Bohemi - Sa Ka Si Un
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Ka Si Un".
3. Video është e këngës "Sa Ka Si Un", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.