Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Smoke Weed Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

BACKGROUND: NOIZY
reff: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 1: BOHEMI

Dal perjasht e shof jet gjithanej
i hudh syt me pa ku ka market qe tblej
po mduket larg shum po pertoj
e shof prap mduket afer edhe shkoj

femnen e kom ngat shokt i kom perqark
shum dun me fol po sdi pse i duket larg
habitem me veten athu spo njof veten
cuditem me tjeret se jom shum hight

tu bo rapin ma tmir jena tlidh si zinxhir
sun e zgidh dicka qe nuk vdes kurr
OTR GG nen lekur

smoke weed every day every night
nga mgjesi ndark edhe deri kur tzbardh
kush o me mu coni krejt durt nalt
trefletshat najer dhe krejt tu e kall

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 2:

Po kthena knej syt hap gjithanej
me shum stil njet he he pa penges
e di qe spo ta e di qe ti
e di qe snuk se me shok jom tu pi

shipe na na mere mere prap na
OTR ca skan takat mo ata
e di qe ...ma knej ej ej ma knej

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit
BACKGROUND: BOHEMI

Ky tekst u dërgua nga  Endriotr   traxx   Djal1KeqPublikimi: 05/09/2012
Festivali: Top Fest 9


Më Shumë Këngë Nga Bohemi:


Komente 0


Bohemi - Smoke Weed
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smoke Weed".
3. Video është e këngës "Smoke Weed", por nuk këndohet nga Bohemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.