TEKSTESHQIP

Bojken Lako
Qielli Dhe Toka
Lyrics

nese nuk kupton asgje
merre koken tende ne duar
nese nuk kupton asgje
merre koken ne duar
syte shiko

kush je ti
kush jam une
jemi ne ata
qe dime me shume
me shume se c'duhet
ate qe s'duhet
kush je ti
kush jam une

mos kerko gjithcka ne kte bote
se neser te duket kot
provo te dashurosh
jeto i vetem sot

nese nuk kupton asgje
mere koken tende ne duar
futi syte ne gropa dhe shiko

shiko nga qielli
provo te dashurosh
mendo per neser
provo te gjesh nje shok

dua te ndryshoj
dua te kendoj
dua te harroj

(2x)
provoje te harrosh
te nesermen mendo
provo te rebelosh
kur askush nuk shikon
provo te dashurosh
provo te gjesh nje shok

DËRGOI:
INFO
Melodia dhe teksti është krijuar nga vetë artisti, teksa këngën e orkestroi Genti Lako.