A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genti Lako

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Genti Lako është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Fale kompozimeve te tij, u bene te njohur kengetare si Kastro Zizo, Besa Kokedhima, Greta Koçi, etj. Koheve te fundit, Genti Lako i eshte rikthyer serisht kompozimeve per kengetare komerciale. Genti Lako, prej kohësh është kthyer në një emër të lidhur ngushtë me suksesin e disa prej këngëve më të dëgjuara. I lidhur me muzikën që më moshën 6 vjeçare ai nuk u nda më prej saj: duke parë se vitet që kalonin e bindnin më shumë për këtë rrugë të zgjedh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Xhemali

Adrian Gaxha

Young Zerka

Kastriot Tusha

Olen Cesari

Florian Beqiri

Gaqo Çako

Adem Ramadani

Meda

Luan Zhegu


Tags: Genti Lako

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019