Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bom Bom Band

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bom Bom Band është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Dhjetor 2017, Bom Bom Band marrin pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Une Dhe Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Harrnat

Odietamo

The Fish Hook

Mega Band

Peppermint

Centimetri

Urban Band

Orjent Memo

Peter Pan Quartet

The Daggs

Tags: Bom Bom Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet