Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Bon Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Bon Bon Band është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Bon Bon Band vijnë optimistë në muzikën që sjellin dhe pas riformimit, grupi është i përbërë nga instrumenta që në bazë kanë telin, ndaj dhe ata e quajnë veten me humor, “grupi me tela”. Në Nëntor 2011, Bon Bon Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2011 me këngën "Do Te Vish". Në Maj 2012, Bon Bon Band marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Nje Kenge Per Ty". Në Dhjetor 2012, Bon Bon Band marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Tiri Gjoci

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bon Bon Band, Bonbon

Komente 0