Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bon Bon Band

Bon Bon Band
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: pop-rock

Bon Bon Band është grup artistësh i njohur. Bon Bon Band vijnë optimistë në muzikën që sjellin dhe pas riformimit, grupi është i përbërë nga instrumenta që në bazë kanë telin, ndaj dhe ata e quajnë veten me humor, “grupi me tela”.

Në Nëntor 2011, Bon Bon Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2011 me këngën "Do Te Vish".

Në Maj 2012, Bon Bon Band marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Nje Kenge Per Ty".

Në Dhjetor 2012, Bon Bon Band marrin pjesë në Festivali i 51-të në RTSH me këngën "Humbur".

Në Maj 2013, Bon Bon Band marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ti Je Ajo".

Në Nëntor 2014, Bon Bon Band marrin pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Me Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0