Bono
Bono

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bono është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Dhjetor 2021, Bono publikon videoklipin "Bonoland". Teksti i këngës u shkrua nga Bono. Me datë 19 Shkurt 2022 Bono publikoi album e tij të parë "5G's". Më datë 17 Qershor 2022, Bono publikon videoklipin "Loca Loca". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Bono. Më datë 1 Gusht 2023, Bono publikon videoklipin "Mëngjese Lufte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1