TEKSTESHQIP

Bono
Coco
Lyrics

Hellow zemer un jom Bono
sa e kom fik mos u mpyt
pse jom slow-mo
mki jet fiksim
ka 2 dit sun po pres mo
trupin e mir jom ka tutna se po des nto
ej
zemer pse po bon drama
po kan permbi prada
shortie she a bad one
kur vesh taka mvje te shpatlla
me akull te qafa
plot diamanta
Patek Philippe
Gucci canta
baby im a player
mushe 1 got edhe ktheja
eja
dance for mi theja
floket i ki bjonde
une brune ti pelqeja
syt i ki magjik
nsyt e tu sonte shkelqeja

u make that drop hot
dropit like its hot sot
lidhem bashk si hot-spot
un me ty smuj thjesht shok
i like ur dreadlocks
and i like ur ass alot
non stop du me tpa tu kesh
kurr me lot
___________________________
U make that drop hot
se ti mki nxon ma shum se bari
keep shaking ass girl
e vec per ty mu po mik zari
___x2
se kur tsho ty un krejt po mpina
si cocaina
choco latina baybe

un e ti jem sikur nfilma
ki ra ndashni me 1 drug dealer
______________________________
Kthehem back-to-back
me ty n'brek ne breg
ti queen une mret
e nxet mos e prek
i kom 1000 probleme
po asnjo si ti
femen problematike
bon dhe vrasje ti

i kom
2 spliffa n'paket
me mcu mu rraket
ti shprehi ndjenjat
mas rrizle si poem
na 2 bashk,po jem
bashk jem dhe kur sjem
mos um fol per kurva
tlutem zemer mos na ndrro tem
baby imma hustler
dredhe dhe njo edhe plasja
kush fol per ne zemer rrasja
komen per mi kom
diku n'palma tu pi ganja
rastafaya nese jena n'Jamaica
un smuj me kon tek
masi tpash ty smuj me kon vet
mos m'vet se qysh rash n'ty
nuk di as vet
go back edhe tsho nsy si ato net
po mi zgjon hormonet
___________________________
U make that drop hot
se ti mki nxon ma shum se bari
keep shaking ass girl
e vec per ty mu po mik zari
___x2
se kur tsho ty un krejt po mpina
si cocaina
choco latina baybe

un e ti jem sikur nfilma
ki ra ndashni me 1 drug dealer

DËRGOI: