Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boom Team

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Boom Team është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në vitin 2005, Boom Team marrin pjesë në Ylberi 2005 me këngën "Të Gjithë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fantastico Band

Picirruket

Grupi I Femijeve Kromatika

Hepsy Junior

Turgut Ozal College

Grupi 3D

Thuthuruket

Hakerat

Xixëllonjat

Metila's MFE

Tags: Boom Team


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet