Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Dhe Zijush Elezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Bora Dhe Zijush Elezi është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2015, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2015 me këngën "I Gëzohemi Jetës". Në Dhjetor 2017, Bora & Zijush Elezi marrin pjesë në Ylberi 2017 me këngën "Koha Moderne"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajan Dhe Gjenial Thaqi

Ela Dhe Bora

Sara Dhe Anisa Shehu

Erlini Dhe Ervini

Arrita Dhe Tuana Hoti

Arbri Dhe Shkupi

Eduard Dhe Bleard

Havushe Dhe Andrin Salihi

Edona Dhe Arta

Vellezrit Kuqi

Tags: Bora Dhe Zijush Elezi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet