Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bora Fera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Bora Fera është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Mars 2010, Bora Fera publikon videoklipin "Kthehu Ti". Më datë 18 Qershor 2011, Bora Fera publikon videoklipin "Kam Jeten Time", në bashkëpunim me Mr. Elvis. Më datë 16 Mars 2012, Bora Fera publikon videoklipin "Nuk Jam Vetem". Më datë 24 Prill 2013, Murat Gjoniku & Bora Fera publikojnë videoklipin "Hape Zemren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genta Xhaferi

Kristela Gjoka

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Samanta

Floriana

Albina Jakupi

Viki

Anisa Dervina

Donjeta Krasniqi

Tags: Bora Fera, Bora Ferra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet