Bora Neli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Bora Neli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 28 Dhjetor 2014, Bora Neli publikon videoklipin "Miresevjen O Vit I Ri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Abazi

Edonisa Kelmendi

Diona Vishaj

Aulona Deshishku

Gresa Hoxha

Elda Bunjaku

Fjona Shabani

Lindiana Athanasiu

Blenda Luzha

Vesa Morina


Tags: Bora Neli

Krijo Një Kartolinë