A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Borlinda Xhika

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
Borlinda Xhika is a young writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Driada Muji

Hegisa Xhumari

Aurora Spahiu

Viola Sopjani

Edona

Aferdita Salihu

Altina

Elmedina Osmanaj

Yllka Ibrahimi

Jonida


Tags: Borlinda Xhika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019