Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: BOXi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Prill 2019, BOXi publikon videoklipin "Bounce For Me"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Trina (Rap)

Out Lawz-E

Snovv

Marigonna

Dori (Rap)

Manii

Marsi

Lil Linda

Eir

Kaltrina Pepaj


Tags: Boxi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet