Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Boy T është një këngëtar. Më datë 10 Janar 2012, Lil G publikojnë videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Boy T. Me këtë këngë, Lil G marrin pjesë në Top Fest 9 në vitin 2012. Në Maj 2013, Lil G merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Me Beso", në bashkëpunim me Boy T & Jena....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donton

Donny G

Sickystyle

Taboo

Ruzhda

G-K

Dr.Rabbit

Kinox

Shala

Eri

Tags: Boy T


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet