Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Boyat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Boyat është një duo shqiptare, e përbërë nga dy vëllezërit Berat dhe Blerim Cimili. Përveç këndimit, dueti prodhon dhe kompozon muzikë. Vëllezërit Cimili janë me origjinë nga Kosova, dhe vijnë nga një familje muzikantësh. Ata kanë kënduar dhe performuar gjatë gjithë jetës së tyre. Grupi u formua në vitin 2016 dhe nënshkruan kontrate me Tasoi Records, etiketë e bashkë-themeluar nga reperi Mikael Gabriel dhe Universal Music Finland. Debutimi Single...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Produkt 28

West Side Family

Sin.Dolls

Gillespie

Grupi Mister

E'7

Potpuri Me Bilbilat

Madd Dogs

Infinit Records

Tempulli G


Tags: Boyat, Berat Cimili, Blerim Cimili

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet