Më mbaj mend (për 1 muaj)

Boyat - Ndjenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Verse 1

Yeah, yeah yeah, yeah, yeah, yeah, yeah
E spo di ca me thon mo
Nuk kom mo asni fjal
Aj shpirti madhor
Zemren ma coptove

Chorus

Pse ti po lun me ndjenja?
Nuk bon me lu me ndjenja ti
Ku mbete mi amor
Dashnia ku na mbeti
Pse ti po lun me ndjenja?
O bejbi ti amo
O mi amor
Per ty jam i verteti

Verse 2

Pse po du me kthy at nat
Me ty kur jom shtri at nat
Ty zemer une t'ni hala
Ftyren tane kur pe shoh
Pi harroj un krejt krejt krejt
Koha mu ka nal te ti bejb bejb bejb
A po t'kujtohet ty sa t'kom dasht (t'kom dasht)
Fjalen ti ma dhe (ma dhe)
Dashnin ku ma le
Krejt ti kom lon ty amanet
Krejt ti kom lon ty amanet (amanet)
Ti mke bo me lot spo nalna
A din qe kejt ti fala
Mos mthuj jon kon veq andrra

Chorus

Pse ti po lun me ndjenja?
Nuk bon me lu me ndjenja ti
Ku mbete mi amor
Dashnia ku na mbeti
Pse ti po lun me ndjenja?
O bejbi ti amo
O mi amor
Per ty jam i verteti

Verse 3

Aj aj aj tu pi si i marre
Aj aj aj se po du ti me ardh
Aj aj aj se po du me mi fal puthjet
Eh ajo ndjenj ajo ndjenj
Jom per ty per jet
Trupi jem e din sa ka hek
Nese vjen ti e din ku me m'gjet

Verse 4

My love my love
A thu ti kujna pi thu my love?
Edhe frymen e ki haram, haram
Spo du me kerku falje
Sdi kush e pati fajin
Mos e maj ti inatin
Kthehu praap

Outro

Aj. ajj pom dhem pse ike ti larg
Shpirti pot lus mu kthy prap
Syt mi le me lot

(Chorus:x2)

Pse ti po lun me ndjenja?
Nuk bon me lu me ndjenja ti
Ku mbete mi amoor
Dashnia ku na mbeti
Pse ti po lun me ndjenja?
O bejbi ti amo
O mi amor
Per ty jam i verteti
Boyat
Publikimi: 26/04/2019


Boyat - Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenja".
3. Video është e këngës "Ndjenja", por nuk këndohet nga Boyat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Boyat:


Komente 0