Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Brahim Qetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 54 Vjeç
BIOGRAFIA: Brahim Qetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ai kreu shkollen fillore dhe te mesmen ne qytetin e Pejes. Ishte nje femije i zellshem, bujar, puntor, shembullor, patriot dhe kishte shume dashuri per kengen dhe muziken. Rrjedh nga nje familje e respektuar. Gjat viteve '80, Brahimi emigroi ne Gjermani dhe jeton atje me familjen é tij. Në vitin 2017, Brahim Qetaj publikon albumin "Kenget Qe Nuk Vdesin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenget Qe Nuk Vdesin (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kadri Ismajli

Hajredin Gjeta

Ismet Bexheti

Gjeto Luca

Xhemil Saliu

Naser Mitrovica

Xuxi

Afrim Muçiqi

BB Poqi

Xheki

Tags: Brahim Qetaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet