TEKSTESHQIP

Brahim Qetaj
Ne Drras Te Vekut
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Drras Te Vekut" kënduar nga Brahim Qetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.