Më mbaj mend (për 1 muaj)

Brendo Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Brendon Muharremi
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Brendo Muharremi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Pas publikimit te Të 2 Këngëve të tij të para ne vitin 28.02.2017 Të rrymës Alegro "Cunin Desha cun kam bo" dhe "Ti ke mbet në Zemren time" Pas ktyte dy këngeve ka Publikur dhe Këngen e tij të tretë në vitin 04.05.2019 me titullin "Të fala zemrën"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gust Gjeci

Pandeli Tocka

Kg Man

Toli

Lekssi

Taku TLG

Klevi ABG's

Mc Man

Gzai

Francezi

Tags: Brendo Muharremi, Brendon Muharremi


Komente mbi këtë artist