Brezi Ri
Brezi Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Brezi Ri është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2007, Brezi Ri publikojnë albumin "Muhabet Burrash". Më datë 2 Janar 2008, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Kosove (Remix)". Më datë 21 Janar 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "Femnat I Du". Më datë 6 Gusht 2009, Brezi Ri publikojnë videoklipin "New York City", në bashkëpunim me B52. Në vitin 2010, Brezi Ri publikojnë albumin "Zonja Dhe Zotri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0