Brikena Kastrati

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Brikena Kastrati është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2017, Brikena Kastrati merr pjesë në Kosova Fest 2017 me këngën "Nuk Je Mo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Irini

Fabjana Hoxha Oxa

Arjanita Shala

Eliza Markiq

Liza

Taunita

Angel (Alma)

Pashke

Fatlume Mamuti

Almenda


Tags: Brikena Kastrati

Krijo Një Kartolinë