Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Brikey

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Brikey është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 18 Korrik 2016, Brikey publikon videoklipin "Eyo", në bashkëpunim me Manu. Me një stil ndryshe në interpretim, unik e sidomos tejet alternativ në aspektin artistik. Kënga është prodhim e Ace Yah (Denis Bytyqi). Më datë 19 Janar 2017, Brikey publikon videoklipin "Money", në bashkëpunim me Indigoman. Teksti u shkrua nga Indigoman....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alisa Opari Luzi

Eli Qorri

Ardita Begu

Onika

Rigersa Zefi

Valëza Zogaj

Keisi

Arselinda Sheqeri

Dorisa Pacolli

Keisi Medini

Tags: Brikey, Bri Key


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet