Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Down On The Game Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baby your a player
But I like Players
So Im down for the game
Only if its with you

So lets play each other
Its all good , you can call me a slut
Truth be told baby
I don't mind that

I know youre friends think your too good for me
But just give me this time and I'll prove they're right
Cuz your a player and I'm just in your game
Im easy baby so you can play me

Baby wuts up your out with her again
You should IN me instead of this candle
So cum on over and well get this sh*t started right
Justin left me so now im on the rebound
So cum take advantage of my moodNuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Down On The Game
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Down On The Game".
3. Video është e këngës "Down On The Game", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0