Më mbaj mend (për 1 muaj)

Britney Spears - Give Me Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


GIVE ME LOVE

Such a long time ago, I found you
in the street with your friends
your friends were so strung out
And I was taken in by your false blue eyes
your kiss feels like a drug, your touch feels like the sky

What am I supposed to do with someone as screwed up as you
What am I supposed to do, when my heart is stuck on you

Give me love
Give me all that you got
Take me, forget the drugs

Give me love
Give me love
Take me, forget the drugs

I wanna come around today, but something is in my way
I'm scared to be there, I don't know what I might see
Demons make a fool of you, I know what you're going through
but the night won't be long, tomorrow they'll be gone

So what am I supposed to do with someone as lost as you
So what am I supposed to do when my heart is stuck on you

Give me love...Nuk kemi video për këtë këngë.
Britney Spears - Give Me Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Give Me Love".
3. Video është e këngës "Give Me Love", por nuk këndohet nga Britney Spears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Britney Spears:


Komente 0